Beta Pet Market

Beta Plastik ve Vakum Sanayi’nin sahibi olduğu www.betapetmarket.com internet sitesini ziyaret ederek aşağıdaki tüm yükümlülükleri ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Beta Pet Market internet sitesinde yer alan her türlü bilgi, ürün ve müşteri yorumları dahil olmak üzere, bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç düzenlenmesi ve kısmen ya da tamamen kullanımı konusunda tüm fikri ve sınaî mülkiyet hakları www.betapetmarket.com internet sitesine aittir.

Beta Pet Market internet sitesi, üyelik sırasında müşterilerinden bazı kişisel bilgiler talep edebilir. Müşterilere ait ad, soyad, e-posta adresi, T.C. Kimlik Numarası, mali veriler gibi talep edilen bilgiler, Beta Pet Market tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında diğer üyelerin ulaşamayacağı şekilde korunur. Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları Beta Pet Market tarafından bağımsız olarak ilgili banka ile gerçekleştirilmektedir. Beta Pet Market’in sistemindeki kişisel bilgiler, ürün ve hizmetlerin Beta Pet Market ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli promosyon, reklam, iletişim, satış için süresiz/süreli kaydedilebilir, kullanılabilir ve paylaşılabilir.

Müşteriler, diledikleri zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin kişisel veri kullanımı-işlenmelerini ve/veya kendilerine gönderilen ticari elektronik iletişimleri durdurulmasını talep edebilir. Müşterilerin bu konudaki taleplerinin Beta Pet Market’e ulaşmasının ardından kişisel veri işlemleri ve/veya elektronik ticari ileti gönderimi durdurulur.

Beta Pet Market internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinizde, her işlem sırasında göreceğiniz Mesafeli Satış Sözleşmesi şartları geçerli olacaktır. İade durumunda ise müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur.

Beta Pet Market, işbu Gizlilik Sözleşmesi’ndeki tüm maddeleri ve sunulan ürün, hizmet ve fırsatlarda her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Beta Pet Market’e aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Beta Pet Market

Yakacık Mah. 3896 sok. No:7 Yenimahalle / Ankara